pondělí, 21 březen 2016 21:38

Kanceláře a laboratoře v Brně Komerční sdělení

Napsal(a)

Zakládáte novou firmu, pro kterou potřebujete vhodné kanceláře v Brně? Nebo chcete svou kancelář přestěhovat na atraktivnější a dopravně dostupnější místo? Vaše představy může dokonale splnit společnost VIENNA POINT a.s. V nabídce této společnosti jsou výborné brněnské kancelářské prostory, které naleznete přímo na webových stránkách.

Více než 40 000 m2 podnikatelské plochy

Společnost nabízí flexibilní kanceláře, které splňují všechny požadavky na moderní prostory, které jsou navíc v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Nacházejí se v atraktivní podnikatelské lokalitě v brněnské ulici Vídeňská. Výhodou těchto prostor je blízkost městského centra a zároveň výborné dopravní napojení díky výjezdu na dálnici D1 a na Vídeň.

Poskytovatel služeb

Poskytovatelem je společnost VIENNA POINT a.s., působící v oblasti pronájmu a provozu moderních administrativních a technologických prostor již od r. 2000. Společnost vlastní technologický park VIENNA POINT a patří k předním poskytovatelům těchto služeb v Brně. Prostory nabízené k pronájmu jsou umístěny v 16-ti poschoďové budově VIENNA POINT 2, která získala průkaz energetické náročnosti budovy a byla zařazena do kategorie „A“. V tomto směru patří k nejúspornějším objektům tohoto typu v ČR.

image wide 02

Co zde najdete

Moderní prostředí kancelářských prostor je pro každou firmu prestižní a reprezentativní záležitostí. Na vysoké úrovni je rovněž zázemí technologického parku VIENNA POINT. Zaměstnanci firem a její hosté mohou využívat restauraci, kantýnu, kavárnu a také konferenční místnosti, to vše v prostorách objektu.

K dispozici jsou také centrální služby, jako je recepce, bezpečnostní či úklidová služba. Samozřejmě také více než 500 krytých i volných parkovacích míst přímo vedle budovy. Samotné kanceláře jsou typu open space, takže je možné je upravit podle individuálních potřeb nájemce. Můžete si tak vytvořit společný prostor nebo oddělené kanceláře. Kromě kancelářských prostor je toto místo vhodné i pro firmy zabývající se vědou a výzkumem, pro které je nezbytný pronájem laboratoře.

Foto: http://www.viennapoint.cz/