pátek, 29 květen 2015 15:00

Které řemeslníky se vyplatí v Brně objednávat s předstihem? Komerční sdělení

Napsal(a) RED
Ilustrační snímek Ilustrační snímek redakce

Sehnat na jaře a v létě v Brně a okolí řemeslníka je těžší než vypěstovat Záhorské růže. Tak takové pravidlo bohužel opravdu platí nejen v Brně, ale na celém území naší republiky. Pokud máte v plánu provádět důkladné nebo i drobnější rekonstrukce svého stávajícího bydlení, tak se rozhodně vyplatí kontaktovat řemeslníky s dostatečným předstihem. O některých řemeslnících to platí méně, o některých více. Jaká jsou hlavní řemesla, u kterých může být čekací doba i několik týdnů?

Jednoznačně zkušený malíř

Pokud jsou malíři přesně tím druhem řemeslníků, o které byste v letošním létě měli v Brně zájem, už nyní je vhodné začít hledat. Velké množství opravdu kvalitních malířů je totiž objednaných i na několik týdnů dopředu. A profesionální malíře se rozhodně vyplatí objednat, zejména pokud chcete mít interiér vymalovaný podle trendů moderní architektury.

V oblasti interiérového designu se totiž využívají kombinace jednotlivých druhů barev v jedné místnosti a nechybí ani barvy nanášené speciálními technologiemi a s unikátními vlastnostmi. Jaké jsou moderní trendy v oblasti malování interiéru, se můžete dozvědět na Novinkách.

01

Také zkušený natěrač

Jestli si myslíte, že malířské a natěračské řemeslo je jedno a to samé, tak jste na omylu. Malíři se totiž specializují jen na malování stěn v interiéru. Natěrači Brno naopak dokáží malovat a lakovat všechny ostatní plochy, a to jak v interiéru, tak v exteriéru.

V interiéru se jedná například o malování oken, dveří nebo lakování nábytku. V exteriéru mohou natěrači provádět nátěry sád, okapů nebo ocelových a dřevěných konstrukcí.

02

Podlaháři pro všechny druhy podlah

Podlahy se v interiéru mění také poměrně často, ať už z hlediska změny designu domácnosti, nebo z důvodu opotřebení stávajícího druhu podlahové krytiny. I podlaháři Brno jsou tedy často vyhledávaným druhem řemeslníků pro velké procento domácností.

Zkušení podlaháři by se měli specializovat na pokládku všech druhů podlah pomocí odborných technologií.