čtvrtek, 07 květen 2015 16:06

Online půjčky mohou využít nejen obyvatelé Brna Komerční sdělení

Napsal(a)
Online půjčky mohou využít nejen obyvatelé Brna zdroj:Pixabay.com

Mnoho lidí má z online půjček obavy, jelikož se jedná o něco nového, co je na našem trhu jenom několik let. Pokud patříte do této skupiny lidí, pokusíme se vám na tomto článku vysvětlit, že obavy rozhodně nejsou na místě.

A to proto, že dnes je i v tomto segmentu celá řada profesionálních společností, které respektují přístupy odpovědného půjčování, stejně jako se zaměřují i na to, aby jejich podmínky byly jak férové, tak samozřejmě i maximálně srozumitelné. Mimo to ale daný segment nabídne i celou řadu dalších zajímavých výhod, kterým banky, ani klasické nebankovní společnosti nemohou konkurovat.

Překvapí vás výhodné podmínky získání konkrétního úvěru

Při žádosti můžete doslova zapomenout na to, že by podmínky získání byly jakkoliv složité, nebo náročné. I proto je daný produkt nazýván různými názvy, kdy mezi jeden takový patří i půjčka bez doložení příjmu. Jak už napovídá sám název, rozhodně se nebudete muset trápit s dokládáním mzdy. Je to výhodné jak u těch, kteří na to nemají čas, tak samozřejmě i u těch, kteří příjem nemají vůbec, nebo snad pracují načerno. Další výhodou je i to, že při žádosti není nahlíženo do registrů – ani bankovních, ani nebankovních. A tak jedinými podmínkami bývá plnoletost, tuzemské státní občanství a vlastnictví bankovního účtu.

Částky mohou jít i do desetitisíců

Mnoho lidí se tomuto segmentu záměrně vyhýbá i proto, že mají obavy z toho, že by snad neuspokojil jejich požadavky s ohledem na nabízené částky. Ani to už nemusí být pravdou. Klasické startovní částky sice zůstávají stejné, na hodnotách 500 – 1 000 Kč, ale následně rostou i do desetitisíců. A tak není žádný problém požádat si třeba o sumu 15, stejně jako 20 tisíc korun českých. A to je pro řadu lidí skutečně velmi zajímavé a tak je jasné, že na danou nabídku také mnozí slyší.

Vše doplňuje i výrazný pokrok spojený s dobou splatnosti. Ta klasická je nastavena na 1 – 30 kalendářních dní, ale problém není ji prodlužovat. Je možné ji prodloužit třeba i několikrát, stejně jako neomezeně, třeba v průběhu celého roku. I to je důvod, proč není třeba mít z těchto půjček obavu.

S nejvýhodnějším úrokem na trhu

Médii často probleskují zprávy o tom, že tento typ půjčky patří z hlediska úroků mezi ty nejméně výhodné. I to je důvod, proč se lidé dané možnosti vyhýbají. Ani to ale není zase tak úplně pravdou -. Právě naopak. Daná nebankovní půjčka pro problémové klienty, jak je díky svým možnostem také nazývána, se totiž může řadit k těm nejvýhodnějším na trhu. A to, i když vezmeme v potaz také nabídku bankovních úvěrů. V rámci online půjček totiž nejsou nic neobvyklého možnosti, kdy si můžete požádat o první půjčku, která bude zcela bez úroků a bez poplatků. Tedy kolik si půjčíte, tolik také vrátíte. A to vám dnes žádný bankovní ústav, ani jiná nebankovní společnost nenabídne.

Peníze na cokoliv

Bát se není třeba ani toho, že byste snad byli složitě prověřováni ve spojení s tím, na co peníze využijete. V tomto směru je to jenom na vás samotných. A tak můžete peníze použít na nákup zboží či jeho opravu, stejně jako na nákup věcí do domácnosti, nebo s nimi řešit nečekaný výdaj. Takto byly půjčky samozřejmě koncipovány primárně, s čímž souvisí také rychlost jejich vyřízení. Jelikož je vše realizováno online, bez nutnosti jakéhokoliv dokládání a papírování, vede celý proces k tomu, že peníze mohou být na vašem účtu již za několik desítek minut od chvíle, co odešlete internetovou nebo SMS žádost. A na co je poté budete využívat, to už je jenom na vás samotných. Navíc řada poskytovatelů jde v rámci výhod ještě dál, a kromě zaslání na účet umožňuje vyzvednout si peníze na poště v rámci poštovní poukázky, nebo umožní jejich vyzvednutí v hotovosti, prostřednictvím terminálů Sazka.