pondělí, 20 duben 2015 09:31

Žena na D1 nezvládla řízení. S Lamborghini narazila do svodidel

Napsal(a)
Žena s luxusním autem narazila na dálnici do svodidel. Žena s luxusním autem narazila na dálnici do svodidel. HZS Jihomoravského kraje

V sobotu večer se na dálnici D1 v Brně stala dopravní nehoda. Mladá žena nezvládla řízení, dostala smyk a s luxusním Lamborghini narazila do svodidel. Nic se jí nestalo, škoda na autě ale bude podle policie vysoká.

K nehodě došlo na 196. kilometru dálnice D1 chvilku po deváté hodině večer. Na místo okamžitě vyjely dvě jednotky hasičů.

"Čtyřiatřicetiletá řidička nezvládla řízení a narazila do svodidel. Zůstala bez zranění, škoda ale bude zřejmě vysoká," uvedl mluvčí brněnské policie Bohumil Malášek.

Policie nyní zjišťuje, jak přesně k nehodě došlo. Jedna z variant je, že žena s výkonným sportovním vozem jela příliš rychle.

Při nehodě nebylo poškozeno žádné jiné auto. Náraz do svodidel však Lamborghini urazil přední část vozu a poškodil zadní světlo.

"Hasiči zabezpečili místo události a odstranili zbytky havarovaného vozu z rychlého pruhu," řekl mluvčí jihomoravských hasičů David Jirouš.

2015 05 16 dn oa d1 196 km 02 2015 05 16 dn oa d1 196 km 01