středa, 04 únor 2015 16:26

Vybavená dodávka usnadní stěhování i převoz nábytku Komerční sdělení

Napsal(a) kol
Vybavená dodávka usnadní stěhování i převoz nábytku pujcovnadodavekbrno.cz

Heslem dnešní doby je flexibilita a nové příležitosti. Obojí často končí stěhováním – ať už za prací, nebo do lepšího. Problémy stěhování někdy v životě řešili všichni od jednotlivců přes rodiny až po firmy. Brňané se naučili usnadňovat si práci a stěhování zjednodušovat – půjčí si vybavenou dodávku. Aktuálně se stěhování v Brně týká hlavně studentů a mladých lidí.

Vysokoškolákům právě skončil semestr a pro některé to je impulz ke změnám. Mnoho studentů se v pololetí rozhodne z kolejí přestěhovat do podnájmu, další pouští svůj dosavadní byt a stěhují se ke svému partnerovi. Jiní právě dokončili studium a chystají se vrhnout do nových zkušeností.

Nová životní etapa s sebou však často přináší komplikace spojené se stěhováním. Ne nadarmo se říká, že „je lepší vyhořet než se stěhovat“. A je v podstatě jedno, zda je to po Brně, nebo i mimo kraj či republiku. S oblečením problém není, kancelářské židle, pracovní stoly, postele a další kusy nábytku se stěhují těžko.

„Řešili jsme o Vánocích stěhování přítele do Brna. Pochází z Grazu. Nakonec jsme jeli z Rakouska do Brna, kde jsme půjčili dodávku, a pak zase do Grazu pro věci a zpátky. I s cestou navíc a s benzínem se nám vyplatilo půjčit dodávku v Brně, bylo to levnější,“ řekla studentka Tereza.

Kde vzít dodávku?

Pokud nemáte vlastní vůz, je nejefektivnější půjčit si dodávku přímo v Brně. Stěhující si může dopředu vybrat velikost i typ. Navíc si ji může pronajmout na tak dlouho, jak se mu hodí – na hodinu, na pět, na víkend i na týden.

Zapůjčení není ani drahé. Půjčovna dodávek Brno nabízí auta už od 200 korun na hodinu, s přibývajícím časem je cena pochopitelně výhodnější. Za 24 hodin zaplatíte při krátkodobém pronájmu tisícovku.

Největší nabízenou dodávkou je Iveco Daily Maxi (délka 7,07 m, šířka 2 m, výška 2,67 m), nejmenší je pak Citroen Jumper (délka 4,963 m, šířka, 2,05 m, výška 2,254 m). Může si je půjčit kdokoliv, kdo předloží řidičský průkaz na osobní automobily, občanský průkaz a vratnou kauci 5 000 korun.

Tisícovka za dodávku na celý den a žádné starosti!

Půjčující má jistotu, že je auto pojištěné a v perfektním technickém stavu. Všechny zapůjčené vozy mají českou dálniční známku a příjemný bonus je navigace na cestu zdarma, která pomůže s hledáním nové adresy.

K autům je možné si bez placení zapůjčit upínací a manipulační prostředky na přepravení věcí, které by se nevešly dovnitř.

Pokud přijede zájemce o dodávku k areálu firmy APN solutions s.r.o. v Horních Heršpicích autem, může ho tam navíc po dobu půjčení dodávky zdarma zaparkovat v oploceném areálu.

 

inzerce