úterý, 08 září 2015 12:07

Žena byla dvakrát napadena stejným mužem. Případ nyní řeší policie

Napsal(a)
Ilustrační snímek Ilustrační snímek pixabay.com

Závažný případ napadení museli o víkendu řešit strážníci. Mladou ženu měl její známý s kamarádem fyzicky napadnout v jejím bytě v centru Brna. Žena kvůli obavám o své zdraví zavolala na tísňovou linku 156.

"Jen několik hodin od sebe údajně dělilo dvě návštěvy nezvaného hosta, který o víkendu v centru města vnikl do bytu třiatřicetileté ženy. Dotyčná ho znala, a tak výhrůžky, které jí prý adresoval, nebrala vážně," uvedl mluvčí brněnské policie Pavel Šoba.

Mužovy výhružky se však nakonec neukázaly být jako plané. Po několika hodinách od první návštěvy se vrátil i s jiným mužem. Po ženě se velice násilným způsobem domáhal svého oblečení a svou známou fyzicky napadl.

"Když žena začala volat o pomoc, oba prý utekli. S důvodnou obavou o svoje zdraví se až poté rozrušená žena ozvala na tísňovou linku 156," doplnil Šoba. Přivolaní strážníci ženu našli s viditelnými pohmožděninami na těle. Ta však odmítla přivolání lékařské pomoci.

Útočník se i se svým kumpánem v době příjezdu v bytě nezdržovali. "Dalším šetřením strážníci získali dostatek poznatků k osobě podezřelého muže a na základě závažných skutečností předali celý případ s podezřením na spáchání trestného činu státní policii," vysvětlil policejní mluvčí.