středa, 29 červenec 2015 13:53

Odsouzená se schovávala ve stropě. Policisté se však nenechali zmást

Napsal(a)
Ilustrační snímek Ilustrační snímek Andrew Bardwell, commons.wikimedia.org

Mladá žena z Brna byla odsouzena k trestu odnětí svobody za opakované krádeže, avšak za mříže se ji evidentně nechtělo. Dosud se tak úspěšně ukrývala. K policistům se však dostaly informace, že by se mohla nacházet na bytě ve Starém Lískovci. Proto se tam ihned vypravili.

"Dveře otevřel otec ženy, který uvedl, že jeho dcera uvnitř není, o čemž se mohou klidně přesvědčit," uvedla policejní mluvčí Andrea Straková. Hlídka tedy přijala nabídku a vstoupila do bytu, aby se sama mohla utvrdit ve svých domněnkách.

V bytě se kromě otce nacházel jiný muž a rovněž nezletilý syn hledané ženy, což upoutalo pozornost strážníků. Ti ihned nabyli jistoty, že třicetiletá žena se v bytě někde schovává, a to i přesto, že se je osazenstvo bytu snažilo přesvědčit o opaku.

Podezření policistů se záhy potvrdilo. "Ženě nepomohl ani její nápaditý úkryt. Policisté po bližší kontrole zjistili, že hledaná dáma je schovaná v podhledu stropu," doplnila Straková.

Odsouzená žena zpočátku protestovala, poté přidala i pláč. Navzdory všem emocím však nakonec z úkrytu vylezla a policisté ji ihned zadrželi. Nyní již odpykává trest, kterému se tolik chtěla vyhnout.