pondělí, 15 červen 2015 19:44

Opilec v Žabovřeskách nezvládl řízení. S autem se proboural až k regálům s potravinami

Napsal(a)
Opilec naboural do obchodu na rohu ulic Horova a Mozolky. Opilec naboural do obchodu na rohu ulic Horova a Mozolky. Městská policie Brno

Začátkem minulého týdne narušila ráno v jinak klidné části Brna velká rána. Opilý řidič totiž v Žabovřeskách nezvládl řízení a naboural do domu, ve kterém fungoval malý obchod. Zvládl se probourat až k regálům s potravinami, budovu se mu při tom podařilo výrazně poškodit.

"Při nárazu do domu prorazil zeď, čímž poničil dokonce i regály a zboží umístěné uvnitř obchodu," uvedl mluvčí brněnské policie Jakub Ghanem. Nehoda se stala na rohu ulic Horova a Mozolky, kde stojí obchod s potravinami.

Opilý řidič nezvládl řízení a narazil do obchodu

Po příjezdu strážníci zjistili, že muž nezvládl řízení a projel až do prodejny. Událost se stala v brzkých ranních hodinách a obchod byl ještě zavřený. Nedošlo tak k žádnému vážnému zranění. Řidič však jevil známky opilosti.

Proto městští policisté přivolali státní kolegy, aby provedli orientační dechovou zkoušku. "Test prokázal 1,99 promile alkoholu v dechu a policie České republiky si mladíka převzala pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu," doplnil Ghanem.

auto celni regal 2