úterý, 03 březen 2015 13:35

Opilý muž skočil v centru Brna na auto. Na policisty pak byl agresivní

Napsal(a)
Ilustrační snímek Ilustrační snímek redakce

Značně nepříjemný zážitek čekal na muže, který v neděli v noci projížděl se svým autem centrem Brna. Náhle mu totiž na auto skočil opilec a poničil mu masku a čelní sklo. Opilý skokan však následně policistům nehodlal nic vysvětlovat a byl na ně sprostý. Jakmile začal být i agresivní, putoval do cely.

"Krátce po druhé hodině kontaktoval policii přes tísňovou linku pětatřicetiletý řidič a oznámil, že mu během jízdy v ulici Veselé skočil na auto muž. Na místo dorazila hlídka. Nacházeli se tam jak poškozený tak podezřelý," uvedla mluvčí brněnské policie Andrea Straková.

Řidič policistům popsal, že projížděl ulicí, když mu náhle zepředu na auto skočil přítomný muž. Tím mu poškodil masku i čelní sklo.

"Podezřelý odmítal cokoliv vysvětlovat a s hlídkou komunikoval velmi arogantně a vulgárně. Dokonce se po chvíli pokusil uchopit jednoho z policistů za bundu," dodala mluvčí.

To ale dělat neměl. Devětadvacetiletý muž tak skončil v poutech. "Při dechové zkoušce u něj přístroj ukázal hodnotu dvě a půl promile, a tak agresor putoval do policejní cely k vystřízlivění," uzavřela Straková. Policisté případ nadále prošetřují.