red.

Centrum Vídeňská - brněnské nákupní centrum, které spravuje společnost PQ Asset Management, brzy přivítá nového nájemce. Bude jím český e-commerce gigant MALL.CZ, který podepsal smlouvu o pronájmu prodejních prostor s celkovou plochou 2 000 m2.

Kam vyrazit z Brna v horkém letním odpoledni? Zlákat vás může tajemný kopec na sever od města. Má tvar sopečného kužele s raketou připravenou k odletu z vrcholu. 

Když se podíváte pozorněji na mapu, zjistíte, že to samozřejmě žádná sopka není. Jen konec delšího skalnatého hřebene se jí siluetou podobá. Raketa taky není tak docela rakety, nýbrž rozhledna s dvojitým ochozem. Zpod zelené špičky místo plamenů, síry, prachu a dýmu stoupají a klesají obrovské bubliny z velkého bublifuku. Sbalte svačinu do baťůžku a hurá na výlet.

Zakládáte novou firmu, pro kterou potřebujete vhodné kanceláře v Brně? Nebo chcete svou kancelář přestěhovat na atraktivnější a dopravně dostupnější místo? Vaše představy může dokonale splnit společnost VIENNA POINT a.s. V nabídce této společnosti jsou výborné brněnské kancelářské prostory, které naleznete přímo na webových stránkách.

Za posledních několik měsíců došlo k poměrně výraznému nárůstu internetových útoků. Již mnoho lidí přišlo o svá citlivá data, která byla hackery zneužita. Nenechávejte proto nic náhodě, a pokud jste to ještě neudělali, vybavte si počítač efektivní ochranou. Poradíme, jak na to v několika krocích.

Mnoho lidí má z online půjček obavy, jelikož se jedná o něco nového, co je na našem trhu jenom několik let. Pokud patříte do této skupiny lidí, pokusíme se vám na tomto článku vysvětlit, že obavy rozhodně nejsou na místě.