pondělí, 05 leden 2015 11:32

Muž na ulici napadl a svlékl přítelkyni. Nechal ji tam stát jen v kalhotkách

Napsal(a) klu
Ilustrační snímek Ilustrační snímek Wikimedia Commons, Dezidor

Neobvyklý pohled se v sobotu odpoledne naskytl řidiči projíždějícímu Opuštěnou ulicí v Brně. Na chodníku tam stála téměř nahá prochladlá dívka - na sobě měla jen kalhotky a ponožky. Přímo na ulici ji prý napadl její o pět let starší přítel, všechno jí vzal, svlékl ji a nechal na místě. Kvůli svému velmi hrubému chování je nyní podezřelý z trestného činu.

"Městskou policii na případ upozornili řidiči projíždějící kolem viaduktu v Opuštěné ulici. Dívka tam stála na chodníku pouze v kalhotkách, ponožkách a s občanským průkazem v ruce. To byly údajně jediné věci, které jí partner nechal," uvedl mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Zbytek oblečení a hotovost, kterou měla u sebe, jí prý po hádce přítel vzal a odešel. "Kromě toho se žena hlídce svěřila i s tím, že ji mladík údajně fyzicky napadl, naštěstí ji ale neporanil. Strážníci prochladlé ženě okamžitě nabídli deku a usadili ji do služebního vozidla," dodal mluvčí.

Mladík se již sice v okolí nezdržoval, strážníci už ho ovšem toho dne kontrolovali kvůli údajnému pokřikování na ulici. Informace o podezřelém osmadvacetiletém muži proto poskytli státním policistům, kteří si případ převzali pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.