středa, 08 červenec 2015 11:14

Pár ve středním věku pohoršoval okolí. Na přehradě se oddávali důvěrnostem

Napsal(a)
Pár se oddával necudnostem u Brněnské přehrady. (Ilustrační snímek) Pár se oddával necudnostem u Brněnské přehrady. (Ilustrační snímek) pixabay.com

V neděli ráno museli brněnští policisté řešit důsledky teplých letních dnů. Na Brněnské přehradě se přímo na veřejnosti oddával pár necudnostem. Ty však pohoršovaly okolní spoluobčany, kteří zavolali městskou policii. Starší milenecký pár tak má na kontě přestupek.

"Nejprve prý spolu do noci popíjeli v restauračním zařízení pivo a potom se podle svědků přímo na veřejnosti v nepřiměřené míře oddávali důvěrnostem," sdělil policejní mluvčí Pavel Šoba. K incidentu došlo v neděli ráno na Brněnské přehradě.

Projevům, jež vzbuzovaly veřejné pohoršení, se pár oddával blízko vodní hladiny. Po příjezdu policisté zastihli osmapadesátiletého muže s jeho čtyřiatřicetiletou družkou ještě na místě, a tak je zadrželi. Oslovili rovněž přítomné pohoršené svědky.

"Po konzultaci s republikovými kolegy a na základě zjištěných skutečností hlídka předala případ s podezřením na přestupek proti veřejnému pořádku k dořešení správnímu orgánu," uzavřel Šoba.