středa, 05 listopad 2014 01:00

Kde sehnat a jak poznat kvalitní servis počítačů? Komerční sdělení

Napsal(a)

Počítače vládnout současnému světu. Jsou našimi kolegy v práci či ve škole a dokážou nás i pobavit. Když fungují, jsme spokojeni, jestliže se ale porouchají, nastává problém. Laik by se do opravy rozhodně pouštět neměl a sehnat kvalitního odborníka může být problém. Poradíme, jak rozeznáte dobrý servis od šarlatánů, kteří mohou napáchat velké škody a ještě si za to nechají draze zaplatit.

Nenechte se nachytat!

I v případě servisu notebooků můžete tvrdě narazit. Jedná se totiž o obor, ve kterém se pohybuje řada amatérů, kteří nabízí opravy „za hubičku“, ale výsledek je mnohdy na škodu. Pokud potřebujete opravit počítač, rozhodně musíte pečlivě vybírat. Kvalitní servis poznáte hlavně podle referencí a také podle jeho jednání. Platí to vždy – tedy v případě, kdy hledáte servis notebooků Brno či v kterémkoliv jiném místě. Známkou kvality je, pokud například Servis Acer Brno garantuje, že nejdříve provede diagnostiku, na základě které určí cenu opravy. Pokud chtějí někde peníze předem či za nějaký paušál, není to dobře. Každá oprava počítače je totiž specifická – trvá různě dlouho a používají se při ní i různé náhradní díly apod.

service-428542 1280

Místo, kde pomohou vždy k vaší maximální spokojenosti!

Hledali jsme a našli - naším tipem pro vás je autorizovaný Servis Asus Brno a Servis HP Brno, které nabízí společnost ABAX servisní centrum s.r.o. Opravy u této firmy mají hned několik výhod. První velkou je, že nemusíte bloudit ulicemi města a hledat pobočku. Stačí na stránkách společnosti vyplnit online formulář a počkat na příjezd kurýra. Ten od vás přístroj převezme a doveze ho do opravny. Následně je provedena diagnostika a je vám sdělena cena opravy. Pokud jsou během opravy zjištěny ještě další vady, jste o tom okamžitě informováni a je jen na vás, jestli cenu schválíte či nikoliv. ABAX servisní centrum provádí i opravy dalších značek počítačů a jiných zařízení jako jsou tiskárny, kamery, smartphony a další. Za nás mají rozhodně palec nahoru.

Upozornění – máte linuxový nebo unixový operační systém? Váš počítač může být ohrožen. Více informací o tomto závažném problému najdete zde.

 

Pr článek