úterý, 13 leden 2015 13:31

Kvůli agresivnímu mladíkovi se zastavil noční rozjezd

Napsal(a)
Jeden z mladíků skončil po rvačce s rozbitými brýlemi. Jeden z mladíků skončil po rvačce s rozbitými brýlemi. www.pixabay.com, bluemonjools

Jen několik desítek metrů ujel v neděli z prostranství před vlakovým nádražím noční spoj autobusové linky 95. Kvůli potyčce dvou mužů zastavil v noci řidič už v Benešově ulici. Na rváče přivolal městskou policii.

"Strážníci ve vozidle vyhledali dva mladíky ve věku 19 a 20 let, kteří se v zadní části autobusu údajně pohádali. Mladší z nich poté podle svědectví spolucestujících toho druhého povalil na zem a bil ho pěstí do obličeje," řekl mluvčí městské policie Jakub Ghanem.

Agresivní mladík rozbil svému protivníkovi dioptrické brýle a způsobil mu krvácivé zranění. Strážníci proto přivolali záchrannou službu, a také hlídku celorepublikové policie.

"Policista ověřil totožnost podezřelého, jenž u sebe neměl doklady, a vyloučil spáchání trestného činu. Případ proto bude projednán u přestupkové komise. Poraněného muže zdravotníci po základním ošetření převezli do nemocnice," dodal mluvčí.