pondělí, 29 září 2014 02:00

Nadějný kandidát do zastupitelstva přináší zajímavý program Komerční sdělení

Napsal(a)
Jaroslav Šilha Jaroslav Šilha

Politická strana Za vytvoření pracovních míst v Soběslavi je seskupením několika lidí, v jejichž čele se nachází Jaroslav Šilha. Mladý politik, který v letošním roce 2014 kandiduje do zastupitelstva města Soběslav, jež se nachází v okrese Tábor.

Program politické strany

Název politické strany je jasně vypovídající, tudíž je zřejmé, jaké jsou cíle tohoto kandidáta. Je to především vytvoření nových pracovních míst v oblasti, kde je poměrně výrazná nezaměstnanost.

Z toho plyne i podpora místních živnostníků a podnikatelů, kteří potřebují pomocnou ruku ve sféře propagace svých služeb, zřizování nových ploch a podpory při rozvoji nejrůznějších výrobních technologií.

Jaroslav Šilha má zájem o vybudování soběslavského minipivovaru, který přinese nejenom nová pracovní místa, ale stane se i náležitým pokračováním místních tradic, jež mohou přilákat další návštěvníky.

Neopomíná se na mladé a staré spoluobčany

Politická strana Za vytvoření pracovních míst v Soběslavi chce bojovat za startovací bydlení pro začínající mladé rodiny, jimž bude zajištěno dostatečné bytové zázemí.

Opomíjeno však není ani na postarší občany, potažmo péči o ně samotné, která by měla být mnohem aktivnější a důslednější.

V neposlední řadě se chce Jaroslav Šilha postavit za efektivnější hospodaření s peněžním rozpočtem města, stejně tak, jako za lepší spolupráci v mikroregionu, která může nabývat mnoha podob.

 

PR článek