čtvrtek, 19 duben 2018 17:53

Dlouho připravovaná rekonstrukce Údolní začne na přelomu dubna a května

Napsal(a)

Ulici Údolní, respektive její horní části, čeká dlouho připravovaná rekonstrukce. Pracovat se bude v úseku od ulice Úvoz po odbočku k bazénu na Kraví Hoře. Tato etapa prací potrvá 12 měsíců, následně se dělníci přesunou do ulic Klácelova, Kampelíkova a do dosud neopravené části ulice Lerchova, jejichž oprava technologicky souvisí s pracemi na Údolní.

Podrobností o rekonstrukci ulice najdete na webu na webu kopemezabrno.cz , kde budou informace také průběžně aktualizovány.

S dopravními omezeními musí řidiči i místní počítat už na konci dubna. 30. dubna se začne pracovat na přípravě úvrati pro tramvaje u křižovatky s Úvozem. Práce na staveništi začínají 2. května.Kampaň Kopeme za Brno

Plánovanou podobu uzavírek představila úterní diskuze s občany, která se konala na Nové radnici. Projekt představil náměstek primátora Richard Mrázek, generální ředitel DPMB Miloš Havránek a provozní ředitel dopravního podniku Jan Seitl, zástupci městské části Brno-střed, Brněnských vodáren a kanalizací i zhotovitelských firem. Práce na Údolní byly dlouho plánovány, jejich zahájení však komplikovaly průtahy ve výběrovém řízení.

www.brno.cz